+90 534 551 53 29 [email protected]
/ 22 Mayıs 2024

Yenişehir Evden Eve Nakliyat

Yenişehir Evden Eve Nakliyat

Yenişehir evden eve nakliyat firmalarının vermiş olduğu hizmetler taşınmanızı büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Eğer acemi firmalar yerine profesyonel olanı tercih ederseniz alacağınız hizmetlerden memnun kalırsınız. Firmamızın size sunacağı birçok avantaj kısa zamanda ve güvenli bir şekilde taşınmanızı sağlar. En önemli özelliğimiz eşya paketleme konusunda oldukça titiz olmamızdır. Kullandığımız ambalaj malzemeleri tek kullanımlık ürünlerden oluşur.

Yenişehir Evden Eve Nakliyat

Yenişehir Evden Eve Nakliyat

Ayrıca kalın ve kaliteli olması da taşınma anında ambalajların yırtılmasını önleyerek eşyalarınızın hasar almamasını sağlar. De- monte ürünlerin sökülerek sarılması, beyaz eşyaların tam ambalajla korumaya alınması, koltuk, masa, sandalye kumaşlarından başka ayak kısımlarının da ayrı sarılması ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Cam eşyalarınıza ve mutfak gereçlerinize de itina ile davranarak kolilere yerleştirmekteyiz.

Yenişehir Evden Eve Nakliyat Firması

Taşdemir Evden Eve Nakliyat olarak Yenişehir evden eve nakliyat firması olarak bilinmekteyiz. Bursa ilimizin tüm ilçelerine hizmet sunuyoruz. Sadece şehir içinde değil şehirler arasında nakliyat hizmetini de firmamızdan alabilirsiniz. Bazı durumlarda az eşyalarınızın yazlıklarınıza ya da çocuklarınıza gönderilmesi gerekebilir. Firmamız bu ihtiyacınızı karşılamak için parça eşya taşımacılığı hizmetini size sunmaktadır.

Evden eve nakliyat konusunda hizmet almak isteyen kişilere öncelikle ekspertiz hizmetimizi sunmaktayız. Ekspertizimiz size geldiğinde evinizin konumuna uygun olarak taşınma planı gerçekleştirir. İhtiyaç duyulduğu anda asansörlü nakliyat hizmetinden faydalanarak kolay ve güvenli bir taşınma gerçekleştirebileceksiniz. Eşyaların asansörle kamyona indirilmesi ya da yeni eve çıkarılması taşınmanıza da hız kazandıracaktır.

Yenişehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ev, ofis ya da iş yeri taşıma hizmetlerinin maliyeti birçok kişi tarafından merak edilir. Nakliye fiyatlarını etkileyen bazı unsurlar bulunur. Bunlar taşınma mesafesi ve eşyaların azlık çokluk derecesi olarak özetlenebilir. Taşdemir Evden Eve Nakliyat firmamızın size özel olarak sunacağı indirimli ve uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Yenişehir evden eve nakliyat fiyatları içinde birçok hizmet bulunmaktadır. Eşya toplama, ambalaj yapma, taşıma, yerleştirme, kurulum ve montaj fiyatların içindedir. Asansörlü nakliyat isteğinde bulunanlar için asansör kurum ücreti fiyata eklenir. Eğer sigorta yapılmasını da isterseniz eşyalarınızın bedeline uygun olarak sigorta da yapılacaktır. Fiyatlar ve merak ettikleriniz konusunda bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Leave A Comment

Call Now Button