+90 534 551 53 29 [email protected]

Taşdemir Evden Eve

Taşdemir Nakliyat kalite ve güveni birbiriyle tamamlayan bir taşımacılık şirketi olmuştur. Uzun yıllardır nakliyat alanında olan firmamızla eşyalarınız emin ellerde. Taşdemir Nakliyat olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Sizlerin isteklerini, memnuniyetini ön plana alarak çalışmalarımızı devam ettirmekte ve kendimizi geliştirmekteyiz.

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyi, kurumsal kimliğimiz ile birleştirerek deneyimli personel kadromuz ve son model nakliye araçlarımız ile sunmuş olduğumuz tüm hizmetleri profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Paketleme ve ambalaj nasıl yapılmaktadır?

Evinizde veya işyerinizde bulunan tüm eşyalar havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 kat paketlenerek çizilme veya kırılmasının önüne geçilir.

Nakliye işlemi ne kadar zaman alır?

Süre olarak belirtmek gerekirse 2+1 veya 3+1 ev eşyaları şehir içi taşınmalarda gün içerisinde eşya yoğunluğuna göre 8 saat içinde tamamlanır.

Nakliyat sigortası hangi zararları karşılar?

Değerli müşterilerimiz şehir içi taşınmalarda hiç bir sigorta acentesi tarafından eşyalar güvence teminatı yapılmadığı için zarar gören eşya firmamızca karşılanmaktadır.

Nakliyat İçin Sigorta Zorunlu mu?

Şehir içi nakliyat konusunda sigorta yaptırmak tamamen müşterilerimizin kişisel tercihine bağlı olan bir durumdur. Ancak şehirlerarası nakliyat hizmeti sırasında nakliyat için sigorta yaptırmak zorunludur.

Nakliyat Fiyatları?

Nakliyat fiyatları özellikle sektörde en merak edilen konulardan biri halindedir. Nakliyat fiyatına etki eden pek çok faktör bulunuyor. Taşınacak eşya sayısı, paketleme, mesafenin uzaklığı gibi konular fiyata etki eder.

Ucuz Evden Eve Nakliyat Zararları

Ucuz nakliyat işi yapan firmalar ile çalışan müşterilerimiz her zaman sorun yaşamıştır. İşi bilmeyen personel, eşyaların zarar görmesine neden olur. Ayrıca taşıma sonrası ekstra maliyetlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Firmamızdan Teklif Alın

Taşıma ve nakliye işlemleriniz için firmamızdan mutlaka fiyat alın
Call Now Button