+90 534 551 53 29 [email protected]

Ofis & Büro Taşımacılığı

Bursa Nakliyat Firmamız Profesyonel Çalışmalarıyla Sizlerle

Bursa merkezli nakliyat firmamızla sizlerleyiz. Sizin için çok değerli olan eşyalarınızın taşınmasında en az sizin kadar özen göstererek hizmetinizdeyiz. Çalışmalarımızda yüksek disiplin söz konusu olup, elemanlarımız artık kemikleşmiş bir kadrodur. Farklı nakliyat kategorilerimiz için farklı personelimiz görev almaktadır. Marangoz, elektrik teknisyenleri, deneyimli sürücülerimiz, hamallarımız ve deneyimli ekibimizle sizlerleyiz. Evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, özel eserlerin ve eşyaların taşınması, parsiyel taşımacılık gibi hizmet kategorilerimizle sizlerleyiz.

Tüm nakliyat çalışmalarımızda, gösterdiğimiz özen dikkatinizi çekecektir. İşimizi severek yapan, her zaman müşteri memnuniyetini kazanmayı hedefleyen bir firmayız. Fiyatlarımızı, mümkün olduğu kadar fazla kişi ve firmanın çalışmalarımızdan yararlanması için makul tutuyoruz. Bu konuda, gerekirse karımızı düşük tutarak fedakarlık yapıyoruz. Dürüst ve ilkeli hizmet anlayışımızla sizlerleyiz. Fiyat konusunda net, sürekli müşterilerine farklı fiyatlar çıkarmayan bir firmayız. Sunduğumuz fiyat bellidir ve hizmetini yaptığımız işlemlerin faturasını keseriz. Diğer hizmetlerimizle birlikte, Bursa ofis taşımacılığı işlemlerinde bir numara olan firmayız.

Ofis Taşımacılığı Özen İster:

Bursa ve çevresinde, ofis taşımacılığı konusunda parmakla gösterilen bir firmayız. Bursa ofis taşımacılığı konusunda yardım almak isterseniz, hemen firmamızla iletişime geçiniz. Sitemizden ve çağrı merkezimizden hemen firmamıza ulaşabilirsiniz. Fiyat teklifi almak için ücretsiz teklif iste bölümümüzden yardım alabilirsiniz. Sitemizden ya da çağrı merkezimizden, ofis taşımacılığı konusunda başvurmanızla birlikte, ekiplerimiz inceleme için bağlantıya geçecektir. Bundan sonra, firmamız tarafından gerekli görülmesi durumunda, ücretsiz olarak ekspertiz incelemesi yapılır. Bu şekilde, nakliyat konusunda, eşyaların paketlenmesi noktasında sağlıklı bir planlama yapılır.

Taşımacılık yapılacak gün net olarak size bildirilir ve olağanüstü bir durum olmadıkça değişmez. Tarih belirlerken, elbette sizden gelen talepler de dikkate alınır. İşyeri taşınması söz konusu olduğundan, işlerinizin aksamaması özellikle dikkate alınır.

Ofislerde birçok detay bulunur. Evrakların düzenlenmesi ve kutulanması gerekir. Ofis mobilyaları hasar görmeyecek şekilde kutulanır. Beyaz eşyalar, elektronik cihazlar, bilgisayar ve bilgisayar bazlı cihazlar tümü özenle sarılarak ambalajlanır. Mobilyaların demontesi ve muhafazaya alınması için marangozlarımız bulunur. Elektronik eşyalar için elektronik teknikerlerimiz emek vermektedir. Bu şekilde, cihazların kesinlikle zarar görmeden sökülmesi, ambalajlanması ve araca konması sağlanır. Öte yandan, yeni adreste sağlıklı şekilde yerine yerleştirilmesi de elemanlarımız tarafından özenle ve bilinçli olarak yapılır.

Ofis eşyaları, evrak dahil olmak üzere belirli bir düzen dahilinde toparlanmalıdır. Elemanlarımız, listeleyerek eşyaların toplanmasını düzenler. Listeleme ve kategorilere ayırma işlemi yapılır. Eşyalar yeni adrese geldiğinde karışmaz ve özenle yeni yerlerine konur. İş düzeniniz aksamadan nakliyat hizmetlerimizi sunarız. Size kalan, elemanlarınızla birlikte yeni işyerinizde firmamızı beklemektir. Araçlarımız yola, yol şartlarına dayanıklıdır.

Donanımlı, kapalı kasa ve özel dizayn araçlarımızla sizlerleyiz. Bakımı tam, sigortalı araç filomuzu düzenli olarak yenilemekteyiz. Tüm nakliyat hizmetleri sırasında, eşyalarınızın sigorta kapsamında olduğunu da belirtelim.

Call Now Button