+90 534 551 53 29 info@bursatasdemirevdeneve.com

Osmangazi Evden Eve Nakliyat

Firmamız İle Sigortalı Taşımacılık Hizmeti Alacaksınız

Değerli müşterilerimiz, mal canın yongasıdır. Firmamız Bursa Osmangazi evden eve nakliyat özenli taşımacılık hizmetleri yapmaktadır. Kemikleşmiş, güvenilir ve işinde titiz personelimizle sizinleyiz. Özensiz taşımacılık firmalarında, maalesef eşyaların kırılması, kaybolması gibi sonuçlar olmaktadır. Bunu kesinlikle firmamızda yaşamayacaksınız. En küçük ve narin eşyalardan, dayanıklı beyaz eşyaların taşınmasına kadar, a da z ye eşyaların özelliklerine göre muhafaza yapmaktayız.

Öte yandan, altını çizmek gerekir, tüm taşımacılık sürecinde eşyalarınız firmanız tarafından sigortalanmaktadır. Eşyaların mevcut adresinizden alınması, araca yerleştirilmesi ve taşınması, yeni adrese yerleştirilmesi ve işlemlerin tamamlanmasına kadar sigorta hükümleri geçerlidir. Bir hasar durumunda, sigorta hükümleri devreye girmektedir. Zararlar tazmin edilir.

Özenli Hizmet ve Donanımlı Araçlarımızla Sizlerleyiz

Firmamız, Bursa Osmangazi evden eve nakliyat olarak, taşımacılık işlemlerimizde modern donanımları takip ederek, firmamızda uygulamaktayız. Eşyaların hasarsız taşınması için özel ambalajlar, çelik kasalar ve sağlam koliler kullanılmaktadır. Araç filomuz da taşımacılık hizmetlerimiz için gayet yeterlidir. Kapalı kasa kamyonlarımız uzun yola dayanıklıdır. Öte yandan, modellerimizi sürekli yenilemekteyiz. Sigortaları ve bakımları düzenli aralıklarla yapılmaktadır.

Firmamız, Osmangazi ve Bursa, mahalleden mahalleye, ilçeden ilçeye hizmet sunar. Bunun yanında, ülke çapında şehirlerarası taşımacılık hizmetlerimizle de sizlerleyiz. Asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz yüksek katlardan nakliyat için son derece uygundur. Sitemizden firmamızı detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Fiyat teklifi almak ve randevu tarihi belirlemek için de firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.