+90 534 551 53 29 [email protected]

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Ev Taşımak Sizin İçin Çileye Dönüşmesin

Ev taşımak her zaman zor ve çetin bir süreçtir. Bu süreçte bir evi komple toplayıp, başka bir eve taşıyıp, sonra oraya yerleşmek insanı canından bezdirebilir. Eğer çalışan biriyseniz, bu zorluk daha da katlanacaktır. Hele işi itibariyle rutin bir şekilde taşınmak zorunda olan memurların, bunu tüm meslek hayatı boyunca yaşayacaklarını düşününce bu durum bir çileye dönüşebilir.

Taşınırken planlanması, düşünülmesi gereken birçok detay mevcuttur. Eşyaların kolilere nasıl istifleneceğinden tutun, kırılacak eşyalara ne gibi tedbirler alınacağı, demonte edilmesi gereken ürünlerin nasıl parçalarına ayrılacağı, yeni eve hangi tip bir araçla ve kaç kişi ile nakliyenin yapılacağına, sonra da taşınan eşyaların nasıl yerleştirileceğine kadar kontrol edilmesi gereken muhteşem güçlükte bir süreç vardır. Bu kadar parametreyi tek başınıza mı halledeceksiniz, yoksa profesyonel bir destek mi alacaksınız? Bu nokta emek ve vakit tasarrufu, eşyalarınızın sağlamlığının korunarak nakliyesinin yapılması açısından profesyonel bir nakliye firması ile anlaşmanızda yarar olacaktır.

Bir firma aracılığı ile nakliye işlemini yaptırmaya karar verdikten sonra cevap vermeniz gereken birkaç soru daha ortaya çıkmaktadır. Firma sadece sizin hazırladığınız paketleri ve demonte ettiğiniz ürünleri iki ev arasında taşıyacak, başka bir şeye sökülüp-kurulma vb. karışmayacak mı? Yoksa evden eve nakliye için mi anlaşacaksınız? Sizlere tavsiyemiz evden eve nakliyat yapan bir firma ile anlaşmanızdır. Bu, eşyalarınızın zarar görmeden taşınabilmesi için önemli bir husustur.

Mümkünse asansörlü evden eve nakliyat yaptırmanız, sizin zaman ve sağlamlık açısından faydanıza olacaktır. Bursa asansörlü evden eve nakliyat yapan en iyi firma Taşdemir Nakliyat olarak, nakliye konusundaki her türlü talebinizi karşılamak için sabırsızlanıyoruz. Asansörlü taşımacılığın faydası çok fazladır. Nakliye elemanları tarafından eşyalarınız taşınırken; çoğu apartman yönetimi bina içi asansörü kullandırmadığından, merdivenlerden indirmek zorunda kalmaktadır.

Özellikle dar ve kıvrımlı merdivenleri olan binalarda, hele ki bir de taşınan ev üst katlarda ise nakliye oldukça zorlaşmaktadır. Asansörlü taşımacılık hem büyük bir zaman tasarrufudur hem de eşyalarınızın sağa sola çarpıp zarar görmesi ihtimalini sıfıra indiren bir çözümdür. Bir Bursa asansörlü evden eve nakliyat firması olarak güvenliği en üst seviyede tutuyoruz ve tam donanımlı teknik ekipmanla çalışıyoruz. Taşdemir Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti, eşyaların güvenli şekilde taşınması, işçilerimizin güvenliği bizim için büyük önem arz etmektedir.

Taşdemir Nakliyat Olarak Sektördeki Farkımız

Taşdemir Nakliyat size bu konuda profesyonel ve ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayacak profesyonel çözümler sunacaktır. Piyasada küçük çaplı bir araştırma yaptığınızda, herkesin sloganında profesyonel olduğunu beyan ettikleri cümlelere rastlayabilirsiniz. Firmamız profesyonellik kavramını aheste kullanarak içini boşaltan işletmelerle karıştırılmamalıdır. Gerçek profesyoneller; ihtiyaçlara sunduğu çözüm metotlarından, çalışma ekibinden, müşterilerinin güler yüzünden ve memnuniyetinden belli olmaktadır.

Call Now Button