+90 534 551 53 29 info@bursatasdemirevdeneve.com

Nilfüer Evden Eve Nakliyat

İlçeden İlçede Evden Eve Nakliyat

Yeni ev alabilir, yeni ev kiralayabilirsiniz. Tayin gibi birçok nedenle, yaşadığınız evden farklı bir eve taşınma durumunuz olabilir. Bu durumda, eşyalarınızın özenle taşınması ve yeni adrese sağlam şekilde yerleştirilmesi için güvenilir, özenli bir firmaya ihtiyacınız olacaktır. Bursa ve çevresinde, müşteri memnuniyeti sağlamış firmamız Bursa Nilüfer evden eve nakliyat firmamızla sizlerleyiz.

Hemen sitemize tıklayarak, firmamız hakkında bilgi alabilirsiniz. Sitemizden 7/24 destek ve sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Nakliyat fiyatlarımız konusunda fiyat teklifi sitemizden alabilirsiniz. Mesafe, kullanılması gereken malzeme, eleman sayısı ve araçlara göre nakliyat fiyatları değişmektedir. Genel anlamda fiyatlarımız son derece uygundur. İlçeden ilçeye ve şehirden şehre taşımacılık hizmetlerimiz olduğunu belirtelim.

Uygun Fiyatlarımızla, Özenli Hizmet Sunan Firmayız

Bursa Nilüfer evden eve nakliyat  firmamız olarak, kurulduğumuz günden bu yana, titiz, özenli hizmetimizle öne çıkmaktayız. Sizden gerekli bilgileri aldıktan sonra, eleman sayımızı, kullanılacak malzemelerimizi belirlemekteyiz. Mobilyaların demontesi noktasında, uzman marangozlarımız ekibimizde bulunmaktadır. Yeni adreste tekrar, eskisinden daha özenli şekilde mobilyalar monte edilmektedir. Cam eşyalar ve kırılma tehlikesi olan ürünler özenle ambalajlanmaktadır. Kırılmaması için uygun kolilere konulmaktadır.

Beyaz eşyalar ve elektronik eşyalar da özelliklerine uygun şekilde paketlenmekte ve taşınmaktadır. Araçlarımız sarsılma yapmayan, uzun yolar ve yol şartlarına dayanıklıdır. Kapalı kasa ve içlerinde özel askılıkları, koruma detayları bulunmaktadır. Asansörlü sistemlerimiz de bulunmakta olup, yüksek katlara nakliye yapmaktayız.