+90 534 551 53 29 info@bursatasdemirevdeneve.com

Yıldırım Evden Eve Nakliyat

Uygun Fiyatlarla, Paketli, Ambalajlı ve Güvenli Taşımacılık:

Taşınmak, özellikle bir evden başka bir eve taşınmak gerçekten çok zordur. Hele ki, yoğun mesai saatlerinde olan insanların bir de eşyaları taşımaya zaman ayırmaları neredeyse mümkün değildir. Tek tek eşyaların sarılması, kutulanması, uzman ellere bırakılmalıdır.

Firmamız Bursa Yıldırım evden eve nakliyat olarak uzman personelimizle sizi asla yormuyoruz. Firmamızla iletişime geçmek için hemen arayın ve esnek mesai saatlerimizden yararlanarak randevunuzu alın. Cumartesi ve pazar günleri de sizinleyiz. Fiyat teklifi almak için sitemizin ilgili bölümünden yararlanabilirsiniz. Mesafe, gidiş ve varış yeri gibi bilgilerinizi girdikten sonra hemen fiyat teklifiniz size sunulacaktır. Firmamızın en önemli özelliklerinden biri, fiyatlarımızın ekonomik olmasıdır.

Nakliyat Hizmetlerimizin Özellikleri:

           Bursa Yıldırım evden eve nakliyat firmamız olarak, uygun fiyatlarımızın karşılığında özenli hizmetimizle müşteri memnuniyetini yakaladık. Donanımlı bir firmayız. Tüm nakliyat hizmetlerimizde, eşyalar, evden alınış ve nakliye ile yeni adrese yerleştirilmesine kadar sigorta kapsamındadır. Deneyimli personelimiz işine odaklanarak çalışır. Hasar verilmez, verilmesi durumunda hemen sigorta işlemleri devreye girer. Eşyalarınız özelliklerine göre tasnif edilir.

Özelliklerine göre ambalajlanır ve hasar görmeyecek özellikte kutulara yerleştirilir. Gerekli ambalajlama işlemi bittikten sonra, kapalı kasa araçlarımıza yerleştirilir. Uzun yola dayanıklı araçlarımız yeni adresinize doğru yola çıkar. Adresinizde eşyalarınız kutularından çıkarılarak, direktiflerinize uygun olarak yerleştirilir. Personelimiz seviyeli ve disiplinlidir. Sizden gelen talepler ile yerleştirme yapılır. Firmamız titiz çalışması ile her zaman sizinledir.