+90 534 551 53 29 [email protected]
/ 22 Mayıs 2024

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerinden faydalanarak güvenli bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz. Nakliye aracının yanına konulan asansör mekanizması motorla çalışır. Dört mevsimde en zorlu hava koşullarında dahi bu hizmeti verebiliriz. Hava koşullarına uygun olan üstü kapalı araçlarımızla müşterilerimizin stres içinde oldukları taşınma sürecini kolay hale getirmekteyiz. Taşdemir Evden Eve Nakliyat olarak paketlemeden yeni ev içerisindeki montaja kadar çok sayıda hizmeti size sunuyoruz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Size verilecek olan tüm hizmetler titizlik ve özen çerçevesinde gerçekleşir. Firmamızın önceliği müşteri memnuniyeti ve eşyalarınızın güvenliğidir. Şehir içinde sunduğumuz bu hizmetin maliyeti de uygundur. Ekip halinde çalışan personellerimiz asansörün üzerinde yer alan eşyaların sabitlenmesini sağlar. Bu sayede yüksek katlı binalardan indirilen ya da çıkarılan eşyalarda hasar meydana gelmez.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firmaları

Birçok nakliye firması asansör hizmetini dahil ederek hızlı bir taşınmayı kişilere sunmak istemektedir. Firmamız da asansörlü nakliyatla aynı gün içinde şehir içinde taşınıp yerleşmenizi sağlayabilir. Bu durum özellikle kiracı olanlar için fayda sağlar. Eğer evi hemen boşaltmanız gerekiyorsa bizden ambalaj ve asansörlü nakliyat hizmeti alarak kısa zamanda taşınma gerçekleştirebilirsiniz.

Yüksek katlı ofislerde oturanların hızlı bir şekilde taşınması ise işinden geri kalmamalarını sağlayacaktır. Asansörle tüm ofis eşyaları çıkarılacak, kurulumları yapılarak iş yeriniz faal hale gelecektir. Asansörlü evden eve nakliyat firması olarak ev ya da ofis taşımacılığı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Asansörlü evden eve nakliyat fiyatlarını ortaya çıkaran bazı etkenlerden bahsedebilmemiz mümkündür. Taşdemir Evden Eve Nakliyat firmamızın uygun fiyatlı asansörlü nakliyat hizmetlerinden sizler de faydalanabilirsiniz.

  • Asansörlü nakliyat fiyatında iki mesafe arasındaki uzaklık önemlidir. Mesafenin artmasına bağlı olarak nakliye fiyatı da artar.

  • Taşınacak olan eşyaların az ya da çok olması fiyata etki eder.

  • Evin kat sayısı fiyatın değişmesine neden olur. Kat sayısı az olan yerlerde uygun fiyatlar ortaya çıkar.

  • Ofis eşyası veya büyük kapsamlı iş merkezlerinin eşyaları gibi hacmi büyük ve ağır olan ürünlerde fiyat değişebilir.

  • Aracın yakıt durumuna bağlı olarak fiyatlar değişebilir. Güncel yakıt fiyatları baz alınarak fiyat belirlenir.

  • Müşterilerimizin talebine bağlı olarak gönderdiğimiz ekspertiz hizmeti sonucunda gerçek fiyat belirlenir.

Leave A Comment

Call Now Button